Programmering Radio


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 22.00AvondroodNon-Stop
    22.00 - 24.00RatjetoeMart Iriks


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 21.00De Bonte DinsdagavondTon Peeters
    21.00 - 22.00Los op de SLOSDiverse Presentatoren
    22.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 15.00AdrenalineSjannie Jongeneelen
    15.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 20.00AvondroodNon-Stop
    20.00 - 22.00AllegroRita Stringer
    22.00 - 23.00Kunst & MuziekEl van Broekhoven
    23.00 - 24.00Hart voor Woorden en NotenPeter van Langerak


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 20.00AvondroodNon-Stop
    20.00 - 22.00De AvondmixJos Foekema
    22.00 - 23.00Groovin'Jan Antens
    23.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 20.00AvondroodNon-Stop
    20.00 - 22.00RatjetoeMart Iriks
    22.00 - 24.00Symfo ExperienceAd van Loon


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 04.00Dance Classics NightNon-Stop
    04.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 09.00OchtendglorenNon-Stop
    09.00 - 12.00GrijsgedraaidDiverse Presentatoren
    12.00 - 14.00Nog niet bekendNog niet bekend
    14.00 - 16.00Couleur LocaleDiverse Presentatoren
    16.00 - 17.00Los op de SLOSDiverse Presentatoren
    17.00 - 18.00RK KerkdienstGummaruskerk
    18.00 - 20.00Vroeger Was Alles BeterJack van Oers
    20.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 04.00Dance Classics NightNon-Stop
    04.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 09.00Easy SundayNon-Stop
    09.00 - 10.00Hart voor Woorden en NotenPeter van Langerak
    10.00 - 11.15KerkdienstPKN Dinteloord
    11.15 - 12.00Easy SundayNon-Stop
    12.00 - 13.00Hart voor Woorden en NotenPeter van Langerak
    13.00 - 14.00Kunst & MuziekEl van Broekhoven
    14.00 - 15.00De CarrouselDiverse Presentatoren
    15.00 - 19.00Easy SundayNon-Stop
    19.00 - 21.00CrossroadsKees de Haan
    21.00 - 24.00GrijsgedraaidDiverse Presentatoren