Programmering Radio


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 20.00AvondroodNon-Stop
    20.00 - 21.00Groovin'Jan Antens
    21.00 - 23.00RatjetoeMart Iriks
    23.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 15.00AdrenalineSjannie Jongenelen
    15.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 20.00AvondroodNon-Stop
    20.00 - 21.00CarrouselDiverse Presentatoren
    21.00 - 22.00Kunst & MuziekEl van Broekhoven
    22.00 - 23.00Hart voor Woorden en NotenPeter van Langerak
    23.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 19.00Oranje Top 30Diverse Presentatoren
    19.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 19.00AvondroodNon-Stop
    19.00 - 21.00Vroeger Was Alles BeterJack van Oers
    21.00 - 22.00RootsAd van Loon
    22.00 - 24.00AvondroodNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12.00 - 13.00SandwichPeter de With
    13.00 - 18.00GoedemiddagNon-Stop
    18.00 - 20.00AvondroodNon-Stop
    20.00 - 22.00RatjetoeMart Iriks
    22.00 - 24.00Symfo ExperienceAd van Loon


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 09.00OchtendglorenNon-Stop
    09.00 - 12.00GrijsgedraaidDiverse Presentatoren
    12.00 - 14.00The Music JourneyOnno van der Linden
    14.00 - 16.00Studio 45Lex de Groot
    16.00 - 17.00GoedemiddagNon-Stop
    17.00 - 18.00RK KerkdienstGummaruskerk
    18.00 - 19.00AvondroodNon-Stop
    19.00 - 20.00John op ZaterdagJohn Huijsmans
    20.00 - 21.00The Dance JourneyOnno van der Linden
    21.00 - 24.00Dance ClassicsNon-Stop


  • TijdProgrammaPresentatie
    00.00 - 03.00Dance ClassicsNon-Stop
    03.00 - 06.00NachtwachtNon-Stop
    06.00 - 09.00OchtendglorenNon-Stop
    09.00 - 10.00Hart voor Woorden en NotenPeter van Langerak
    10.00 - 11.15KerkdienstPKN Dinteloord
    11.15 - 12.00OchtendglorenNon-Stop
    12:00 - 14:00GoedemiddagNon-Stop
    14.00 - 15.00Kunst & MuziekEl van Broekhoven
    15.00 - 16.00De CarrouselDiverse Presentatoren
    16.00 - 19.00GrijsgedraaidDiverse Presentatoren
    19.00 - 21.00CrossroadsKees de Haan
    21.00 - 23.00Symfo ExperienceAd van Loon
    23.00 - 24.00AvondroodNon-Stop